Dočasně uzavřeno!

Vážení klienti, s politováním vám musím oznámit, že do odvolání mám svůj salón uzavařen. Pokud vlastníte dárkový poukaz do mého salónu, neváhejte mne kontaktovat nejlépe sms na 602647028. Děkuji vám za přízeň a snad brzy Na shledanou. Knausová Iveta

Breussova masáž Doporučený

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře za použití třezalkového oleje. Podle zakladatele R.Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze „zdegenerované”, které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.

Breussova masáž je výborná svým působením, klienti po masáži cítí výraznou psychickou úlevu. Je vhodná k vyrovnání celkové statiky organismu, uvolňuje psychické, fyzické a energetické bloky, vyrovnává záda, dbá na správné postavení páteře, zmírňuje svalovou dysbalanci, uvolňuje meziobratlové ploténky, je vhodná jako prevence onemocnění páteře, uvolňuje napjaté zádové svalstvo, mohou ji podstoupit i staří lidé.

Tato masáž se nedoporučuje při alergii na třezalku, při virových onemocněních, zánětech, infekcích, nádorových onemocněních, těhotenství, při vyhřezlých ploténkách a při užívání léků na psychiku (nutno předem konzultovat s masérem, jelikož masáž významně působí na psychiku a duševní stránku člověka).

Maséra je nutno předem upozornit na nízký tlak, menstruaci, operaci páteře, srůsty, vady na páteři, zúžený kanál, transplantaci, roztroušenou sklerózu.

Třezalka výrazně ovlivňujě jak tělesný tak duševní stav, působí antidepresivně, zmenšuje tělesnou reakci na stres, je protizánětlivá, zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu a vylučování moči. U citlivých lidí se světlou pletí může hypericin, jež třezalka obsahuje, vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte. Třezalka se nesmí používat v těhotenství!