Dočasně uzavřeno!

Vážení klienti, s politováním vám musím oznámit, že do odvolání mám svůj salón uzavařen. Pokud vlastníte dárkový poukaz do mého salónu, neváhejte mne kontaktovat nejlépe sms na 602647028. Děkuji vám za přízeň a snad brzy Na shledanou. Knausová Iveta

Klasická masáž zad, šíje a celého těla Doporučený

Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Je považována za účinný léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.

Pravidelným promasírováním těla je možné předcházet vážným zdravotním problémům , které způsobuje zanedbání potřeb vlastního pohybového aparátu. Například lidé trpící bolestmi hlavy si neuvědomují, že příčinou jejich strádání nemusí být neurologický problém, ale jen zablokovaná páteř či ztuhlá šíje.Zacílením masáže na konkrétní místo lze odstranit také mnohé další nedostatky, ať už jsou způsobené úrazem, zvýšenou fyzickou zátěží nebo sedavým zaměstnáním.

Klasickou masáž ocení i ženy v boji s přebytečnými kily a projevy stárnutí pokožky. Masírováním se totiž prokrvuje podkožní vazivo, čímž se vizuálně zpomaluje stárnutí pleti a zabraňuje se tak předčasné tvorbě vrásek. Působení klasické masáže na podkožní vazivo zároveň urychluje metabolizmus, tudíž je „spáleno” až o desítky procent více tuku, než v klidovém stavu bez masáže. Klasická masáž je více než potřebným doplňkem tréninku u sportovců. Během náročné fyzické zátěže se ve svalech hromadí kyselina mléčná, což způsobuje vysokou bolestivost postižených míst. Pro rychlejší zotavení svalstva se doporučuje rozmasírování bolavých partií, čímž se odplavuje kyselina mléčná a sval se rychleji regeneruje.