Dočasně uzavřeno!

Vážení klienti, s politováním vám musím oznámit, že do odvolání mám svůj salón uzavařen. Pokud vlastníte dárkový poukaz do mého salónu, neváhejte mne kontaktovat nejlépe sms na 602647028. Děkuji vám za přízeň a snad brzy Na shledanou. Knausová Iveta

Manuální lymfodrenáž těla v regeneraci Doporučený

Manuální lymfodrenáž je vhodná při problémech s celulitidou, nebo pokud vás trápí oteklé nohy a cítíte v nich napětí nebo únavu. Pomáhá regeneraci těla a odstaňuje z něj škodlivé látky. Vlivem lymfodrenáže se povzbudí tok lymfy a tento aspekt přetrvává až osm hodin.

Klasická manuální lymfodrenáž je velmi jemná masážní technika. Mírnými tlaky, pomalými kruhovými hmaty a jemnými tlaky na kůži podle přesně stanovené metody se aktivují zakončení lymfatických uzlin. Vedle účinku na mízní systém nelze pominout účinky na nervový systém, příčně pruhované svalstvo nebo imunologickou obranu organismu či jeho detoxikaci.

Manuální lymfodrenáž se doporučuje při žilních a lymfatických otocích, po operacích a stavech po zranění, při akné, obezitě, migrénách, artróze kyčelního kloubu, chronické bolesti v dolní části páteře, při sportovní a estetické medicíně. Nesmí se používat při nádorových onemocněních, akutním bakteriálním nebo virovém onemocnění, těhotenství do 3 měsíce, onemocnění jater a ledvin.