Dočasně uzavřeno!

Vážení klienti, s politováním vám musím oznámit, že do odvolání mám svůj salón uzavařen. Pokud vlastníte dárkový poukaz do mého salónu, neváhejte mne kontaktovat nejlépe sms na 602647028. Děkuji vám za přízeň a snad brzy Na shledanou. Knausová Iveta

Masáž proti celulitidě Doporučený

Ruční anticelulitidní masáž se zaměřuje na problémové partie stehen, hýždí a bříška. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a napomáhají ke vstřebávání tuků. Speciálně prováděná masáž s prvky lymfodrenáže se zaměřením na odbourání celulitidy, tukových polštářků a vyhlazení pokožky.

Masáž proti celulitidě se provádí postupem, kdy dochází ke stimulaci hlubokých krevních a lymfatických cév, stimulaci hlubokých svalových struktur a rozrušování tukové tkáně, kompresi a následnému uvolňování kapilár a svalů (dochází ke zlepšení vstřebávání tuků), vyhlazování kůže a podkoží, rozrušování tukových buněk a polštářů silou, rozrušování strií, prasklinek a celulitidy.

Po anticelulitidní masáži se provede vtírání aktivního ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí, vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

Jako poslední následuje zábal, který trvá 10-20 minut. Výsledkem je nejen samotné vyhlazení kůže, ale i zlepšení kvality pokožky, povzbuzení lymfatického systému a odstranění únavy nohou. Masáž doporučujeme nejlépe dvakrát týdně po dobu 5 týdnů.