Dočasně uzavřeno!

Vážení klienti, s politováním vám musím oznámit, že do odvolání mám svůj salón uzavařen. Pokud vlastníte dárkový poukaz do mého salónu, neváhejte mne kontaktovat nejlépe sms na 602647028. Děkuji vám za přízeň a snad brzy Na shledanou. Knausová Iveta

Medová masáž s detoxikančním účinkem Doporučený

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu přímo na organismus. Prostřednictvím pumpovních pohybů rukou jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubky tělesných tkání. Při masáži je používán vysoce kvalitní med od soukromého včelaře.

Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hlouby těla, ty potom vyplavou na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Přes důležité zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla, které k nim náleží. Při onemocnění těchto orgánů se může tímto způsobem výrazně podílet na jejich vyléčení.

Medová masáž se osvědčuje obzvlášť při potížích krevního oběhu, alergiích, revmatických onemocněních, artróze, plísňových onemocněních střev, pokožky nebo orgánů, bolestech hlavy, při zpomaleném zotavováním v návaznosti na těžké choroby, ochabování vitality a výkonnosti, po operacích a dalších…..

Medová masáž by se neměla provádět při vzniku alergie na med, poškození pokožky, ekzémech a vyrážkách v místech aplikace, tumorech, krvácení, vysokém očním tlaku, trombóze, infekčních chorobách, u diabetiků a v těhotenství!

U medové masáže může zpočátku docházet ke zhoršení stavu, které je potřeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré nečistoty a jedy. Po aplikaci se muže dostavit únava, neklid, silné pocení, bolesti hlavy, závratě, bušení srdce, rýma, průjem, psychické rozladění, zčervenání a svědění kůže, pupínky na zádech a svalové bolesti. Jsou zcela nevinné a třeba je hodnotit příznivě – detoxikace začíná! Důležité je hodně pít čistou vodu a po několika dnech problémy dezní.