Dočasně uzavřeno!

Vážení klienti, s politováním vám musím oznámit, že do odvolání mám svůj salón uzavařen. Pokud vlastníte dárkový poukaz do mého salónu, neváhejte mne kontaktovat nejlépe sms na 602647028. Děkuji vám za přízeň a snad brzy Na shledanou. Knausová Iveta

Klasická masáž je vynikající prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Je považována za účinný léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem.
Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu přímo na organismus. Prostřednictvím pumpovních pohybů rukou jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubky tělesných tkání. Při masáži je používán vysoce kvalitní med od soukromého včelaře.
Ruční anticelulitidní masáž se zaměřuje na problémové partie stehen, hýždí a bříška. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a napomáhají ke vstřebávání tuků. Speciálně prováděná masáž s prvky lymfodrenáže se zaměřením na odbourání celulitidy, tukových polštářků a vyhlazení pokožky.
Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře za použití třezalkového oleje. Podle zakladatele R.Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze „zdegenerované”, které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.
Manuální lymfodrenáž je vhodná při problémech s celulitidou, nebo pokud vás trápí oteklé nohy a cítíte v nich napětí nebo únavu. Pomáhá regeneraci těla a odstaňuje z něj škodlivé látky. Vlivem lymfodrenáže se povzbudí tok lymfy a tento aspekt přetrvává až osm hodin.
Tato technika využívá speciální hmatovou techniku, která efektivně působí na stimulaci cév v kůži a podkoží obličeje, krku a dekoltu. S timuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.